Slevy

Produktová řada

PANEELISEINÄMAALI

BARVA NA PANELOVÉ STĚNY PANEELISEINÄMAALI je vodou ředitelná akrylátová disperzní barva na dřevěné povrchy stěn. Barva dobře kryje a zabraňuje pronikání barev na povrch. Konečný efekt: matný. Barva PANEELISEINÄMAALI je vhodná pro základní a vrchní nátěr na neošetřené a předem nalakované nebo natřené panelové a srubové stěny v suchých a vlhkých místnostech.

Produktová řada

Biora

Pro čistý vzduch v domácnosti

Kvalitní vzduch a dobré hygienické podmínky v domě zvyšují komfort bydlení a zlepšují pohodu jeho obyvatel. Vzhledem k tomu, že v interiéru trávíme v průměru 90 % času, jeho mikroklima výrazně ovlivňuje naše zdraví. Kvalitní vzduch a čisté povrchy jsou důležitou součástí zdravého domácího mikroklimatu a dobré pohody, které dávají pocit pohodlí, štěstí a zvyšují pracovní kapacitu. Nové inovativní a udržitelné vodou ředitelné barvy z řady BIORA® – BIORA® AIR, BIORA® AIR CEILING a BIORA® CLEAN pomohou udržet čistotu vzduchu a povrchů v domácnosti na vysoké úrovni.

Interiérové barvy BIORA® AIR pomohou vytvořit krásný matný povrch, zatímco unikátní technologie Nordic Indoor Air Purifier pročistí vzduch absorbováním aldehydů a jejich přeměnou na neškodné sloučeniny. Účinnost čištění vzduchu BIORA® AIR byla testována nezávislou laboratoří v souladu s normou ISO 16000-23.  

Interiérová barva BIORA® CLEAN pomůže udržet povrchy ve vaší domácnosti čisté. Díky technologii BioCote® vytváří matný antimikrobiální povlak, který zabraňuje výskytu a reprodukci škodlivých mikrobů a chrání vnitřní povrchy před škodlivými účinky jejich činnosti. Technologie BioCote® prokázala snížení počtu mikrobů o 99,5 % během 2 hodin. Tato barva si zachovává své antimikrobiální vlastnosti po celou dobu provozu lakovaného povrchu. Antimikrobiální vlastnosti BIORA® CLEAN byly testovány nezávislou laboratoří v souladu s normou ISO 22196:2011. 

Produktová řada

Biora

Interiérové barvy z Biora řady: Biora Primer, Biora 4, Biora 7, Biora 20, Biora Balance, které neobsahují rozpouštědla a jsou 100% vodou ředitelné, vysoce kvalitní a snadno a snadno použitelný. Díky rozmanitosti barev této řady určitě najdete tu, která splní vaše požadavky a výběrem požadovaného odstínu můžete snadno dát svému domovu nový vzhled.


Přítomnost ekologických značek, jako je symbol M1, označení ekologické nezávadnosti materiálů vyrobených v severských zemích „Labuť“ a symbol Finské asociace pro alergie a astma, zaručuje šetrnost k životnímu prostředí a bezpečnost.

Produktová řada

Timantti

Barvy TIMANTTI se používají pro konečnou úpravu povrchů v místnostech, které vyžadují vysokou odolnost proti opotřebení. Mezi takové prostory patří: koupelny, kuchyně, chodby, školy, školky, nemocnice, sportovní zařízení, veřejná místa, jídelny. Barvy TIMANTTI jsou také dobrou volbou pro opravné nátěry povrchů, zejména v případech, kdy není možné z povrchu zcela odstranit různé skvrny, které se mohou později objevit. Produkty řady TIMANTTI jsou navíc hypoalergenní a bezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí. Všechny produkty TIMANTTI jsou zařazeny do emisní třídy stavebních materiálů M1. To znamená, že při aplikaci těchto produktů se těkavé organické látky, karcinogeny a formaldehydy neuvolňují do ovzduší vůbec nebo se uvolňují v malém množství. Produkty označené M1 jsou pro lidi trpící dýchacím onemocněním nejbezpečnější.

Brožura

Ke stažení